Creamy hand and body lotion
Face and body freshner
Moisturizing body wash
Refreshing body mist
Silkening body oil
 
 

Amazónia od Barbary je kolekcia unikátnych kozmetických produktov navrhnutých jedným z najpozoruhodnejších idolov krásy, Miss Universe 1986, Barbarou Palacios. Barbara sa stala špičkou v oblasti módy a kozmetického priemyslu. Stala sa preslávenou ikonou pre svoj pôvab, šarm, dobrý vkus a dôvtip.
 
Amazónia od Barbary je dômyselná a dokonalá línia produktov, ktoré ponúkajú tú najlepšiu kvalitu v starostlivosti o telo. Medzi tieto produkty patria Krém na telo a ruky (Hand & Body Lotion), Zvlhčujúci sprchový gél ( Moisturizing Body Wash), Osviežujúci telový sprej (Refreshing Body Mist), Osviežujúci sprej na tvár a telo (Face & Body Freshner) a Upokojujúci telový olej (Silkening Body Oil). Produkty sú obohatené o svieže vône a intenzívne hydratujúce prísady, ktoré telu prinášajú jedinečný pôžitok a silu Amazonských dažďových pralesov. Elegantný dizajn, rozumná
cena, a špeciálne prírodné zložky robia z týchto produktov atraktívnu kozmetiku pre dnešnú ženu. Všetky zložky sú získané so 100% organických materiálov, ktoré chránia zdravie a krásu každej ženskej pokožky a pomáhajú udržiavať čistý a prírodný tvar pokožky.
Vaša pokožka odráža stav vášho zdravia. Je to najväčšia funkčná jednotka vášho tela, ktorá denne poskytuje prístrešie pre miliardy buniek. Vaša pokožka vás ochraňuje pred výkyvmi teplôt, infekciami a vnútornými zraneniami. Táto ochrana je len jedna z mála, ktorú vaša pokožka vášmu telu poskytuje. Pravidelným a správnym čistením a zvlhčovaním vašej pokožky, dokážete zmyť nečistoty, udržať blahodárne oleje zachovať prirodzené pH.
Skúste si aplikovať širokú škálu špeciálnych zložiek z Amazonského dažďového pralesa obsiahnutých vo výrobkoch Amazónia, ktoré vám umožnia spoznať vysokú kvalitu zdravej a citlivej starostlivosti o vašu pokožku.
 
 
   
Domov Mapa webu Email Domov