DIONN super - odmasťovacie    prostriedky
DIONN water-less hand cleaner -    Pasta na čistenie rúk
DIONN - autokozmetika
DIONN - čistič krbového skla
 
 
Ošetrujúci prípravok na pneumatiky a gumu
Oživujúci a leštiaci prostriedok na pneumatiky, gumené a plastické materiály. Špeciálne určený na ochranu pred prasklinami. Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje popraskaniu a vytváraniu trhlín na pneumatike. Udržuje pružnosť a pevnosť materiálu. Predlžuje životnosť pneumatiky. Obnovuje prirodzenú farbu a dodáva lesk.

Použitie: Nastriekať priamo na povrch a nechať zaschnúť.
Upozornenie: Zabráňte styku s očami a pokožkou. V prípade zasiahnutia očí alebo pokožky, dôkladne umyť pod tečúcou vodou.
 
Prostriedok na ošetrenie kože
Prostriedok na čistenie a ošetrenie kože. Neutrálny roztok čistí a leští prírodnú aj syntetický kožu. Oživuje farby a zvyšuje pružnosť kože. V koži vytvára protekčnú vrstvu, ktorá zabraňuje popraskaniu. Výrobok má antistatický účinok. Určený na čistenie kožených interiérov áut, ako aj koženého nábytku a kožených výrobkov. Používajte podľa návodu uvedeného nižšie.

Použitie: Naniesť na určený povrch a následne vyutierať mäkkou handričkou.
 
Protektant s antistatickým účinkom
Protektant je vhodný na všetky druhy interiérov, umelých a gumených častí automobilu. Taktiež vhodný na ošetrenie všetkých druhov plastov a gumy. Výrobok má antistatický účinok. Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá chráni materiál pred vonkajšími vplyvmi ako je prach alebo slnko.


Použitie: Streknite na čistú handru a vyutierajte. Na odstránenie väčšieho znečistenia nastriekajte prostriedok na znečistenú plochu a potom vyutierajte handričkou.
Upozornenie: Používajte iba podľa návodu. Nepoužívajte na sklá, podlahy a iné povrchy kde môže hroziť pošmyknutie. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 
Čistič skla s odstraňovačom hmyzu
Výrobok dokonale odstraňuje mastnoty, nečistoty a zaschnutý hmyz zo všetkých sklenných povrchov, karosérií a nárazníkov. Inovatívne zloženie výrobku umožňuje jednoduché čistenie bez nutnosti opakovaného použitia. Výrobok nepoškodzuje lakované, plastové a gumové materiály.


Použitie: Nastriekať na požadovanú plochu, nechať pôsobiť 2 minúty. Vyumývajte resp. utrite handrou.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí.
 
 
   
Mapa webu Email