DIONN super - odmasťovacie    prostriedky
DIONN water-less hand cleaner -    Pasta na čistenie rúk
DIONN - autokozmetika
DIONN - čistič krbového skla
 
 
Unikátny čistiaci výrobok na čistenie rúk bez použitia vody. Vhodný na čistenie rúk hlavne tam, kde nie je zabezpečený prístup k vode. Skvele čistí a zároveň chráni pokožku. Spĺňa všetky európske kritériá podľa Council Directive 76/768/EEC of 27 July 1976 a jej neskorších predpisov. Je vhodný ako doplnok do áut, do servisov, garáží, pre domáce použitie, pre celú priemyselnú oblasť atď. Dá sa použiť všade tam, kde vznikne potreba rýchleho „umytia“ rúk.

Výrobok využíva kombináciu chemikálií ktoré dokážu perfektne odstraňovať mastnotu, oleje, decht, smolu a iné nečistoty. Výrobok nielen dokonale čistí ale zároveň aj chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi ako je vietor a slnko. Výrobok obsahuje 100% výťažok z Aloe Vera (100:1), ktorý zabezpečí dokonalú starostlivosť o pokožku počas čistenia.

Pri používaní treba dodržiavať pokyny uvedené na obale výrobku.
Ponúkame:

DIONN water-less hand cleaner – fresh citrus scent (citrusová vôňa)
Balenie – tuba (výška 20cm) s clip uzáverom. Nett váha výrobku je 200g.
 
Kozmetikcé prvky obsiahnuté vo výrobku:
 
1. Lanolín
je tuk získaný z ovčej vlny. Má ochranné vlastnosti a zabraňuje vysúšaniu pokožky. Tuky a oleje sú dobrými rozpúšťadlami iných látok, a zároveň vhodne pôsobia na kožu, sú schopné do nej prenikať, (resorbovať) a tak ju premasťovať, zvláčňovať a látkami rozpustnými v tukoch aj vyživovať. Preto sa používajú pri výrobe krémov, pleťových mliek a masiek, pridávajú sa do mydiel a do niektorých vlasových prípravkov (oleje na vlasy). Chránia pokožku pred vysýchaním, znečistením a pôsobia izolačne proti chladu. Emulzný stav je blízky ochrannej vrstve pokožky a kožnému mazu.
 
2. Vitamín E (Tocopherol)
je potrebný pre ochranu buniek a ako antioxidant, je zodpovedný za normálny rast a vývin svalov, funkciu krvného obehu, nervového a zažívacieho systému. Dôležitým zdrojom sú rastlinné oleje, orechy, celozrnné produkty a listová zelenina. Je to v tukoch rozpustný vitamín, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri metabolizme proteínov, sacharidov a tukov, ako aj pri zachovaní rovnovážneho obsahu tekutín. Je veľkou pomocou v stavoch zdravotného oslabenia, ktoré nastáva po prekonaní choroby, pretože podporuje regeneráciu buniek. Vitamín E ochraňuje vitamín A a viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny pred oxidáciou, čím pomáha predchádzať ateroskleróze. Zlepšuje aj zásobovanie vitamínom A. Vitamín E má vynikajúce účinky na nervový systém, sexuálnu aktivitu, okrem toho omladzuje pokožku a vlasy. Bráni tvorbe výrazných jaziev. Vitamín E má dôležitú úlohu ako antioxidant, pretože poskytuje ochranu pred voľnými radikálmi. Jedna molekula vitamínu E môže ochrániť až 200 molekúl nenasýtenej mastnej kyseliny pred ničivými účinkami voľných radikálov.
 
3. Aloe Vera
Je prirodzený spôsob prevencie a zvládnutia niektorých bežných zdravotných problémov. Môžeme ju charakterizovať ako prírodnú metódu prevencie a liečby. Ako Aloe vera vlastne účinkuje?
 
Aloe vera má najmä tieto účinky:
  • účinky detoxikačné: Aloe vera očisťuje organizmus od zbytočných a škodlivých látok

  • zvyšuje celkovú pracovnú schopnosť a schopnosť znášať aj zvýšenú psychickú a fyzickú záťaž
  • zvyšuje obranyschopnosť / imunitu / bunečnú aj protilátkovú.

  • protialergický účinok

  • protizápalové účinky, celkové aj lokálne

  • tlmí a odstraňuje bolesť

  • urýchluje hojenie rán, popálenín. Hojenie je rýchle, netvoria sa jazvy.
 
 
   
Mapa webu Email