ESP - Sweet violets
ESP - Moon shadow
ESP - Vanilla Bean
ESP - Green tea & Sandalowood
ESP - Lavender & chamomile
ESP - Jasmine & rose
ESP - Cool Peppermint
 
 
ESP - Sweet violets
 
Tieto kvetové esencie sú vodné roztoky, ktoré sa pripravujú z kvetov rastlín a stromov. Predpokladá sa ich vplyv na psychiku, ba môžu zmeniť negatívne emócie. Pre svoje jemné pôsobenie – nie sú známe nijaké vedľajšie účinky – sú ideálnym doplnkom iných liečebných postupov.

Prvým človekom, ktorý pripravoval výťažky z kvetov, bol doktor Edward Bach, bakteriológ a patológ, pracujúci vo Walese v 30-tych rokoch 20. storočia. Bach bol presvedčený, že choroby sú často príznakmi základnej nerovnováhy osobnosti a jej citového života. Veril, že kvety majú moc zmierňovať duševný stres. Na potvrdenie tejto viery využíval jednak intuíciu, ale aj pokusy na vlastnej osobe, aby zistil liečivé účinky rôznych kvetov.

Fialka znamená nadmernú sebestačnosť a rezervovanosť. Tvrdí sa o nej, že pomáha rozptýliť konkrétne nepríjemné emócie, napr. strach, netrpezlivosť, stavy úzkosti alebo rezervovanosť. Fialka sa stala inšpiráciou pre mnohých ľudí, ktorí si tak pripravujú jej nové esencie v kombinácii s inými výťažkami vhodných na samoliečenie.
 
ESP – Sweet violets bath shower gel
Kúpeľný a sprchový gél – čerstvé fialky
 
ESP kúpeľ obohatený s Aloe Vera a Vitamínmi A a E, vám dopraje aromaterapiu pre vašu myseľ, telo i dušu. Extrakt z fialky vám zaručí dokonalé uvoľnenie a vitamíny dodajú vašej pokožke pocit hydratácie po celý deň.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
ESP – Sweet violets body lotion
Telový krém – čerstvé fialky
 
ESP ľahká hydratačná emulzia s výťažkami z kvetov fialky, Aloe Vera, Vitamínov A a E. Prírodné esencie obsiahnuté v tomto výrobku dodajú vašej pleti vláčnosť a krásu.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
 
   
Domov Mapa webu Email Domov