ESP - Sweet violets
ESP - Moon shadow
ESP - Vanilla Bean
ESP - Green tea & Sandalowood
ESP - Lavender & chamomile
ESP - Jasmine & rose
ESP - Cool Peppermint
 
 
ESP - Green tea & Sandalowood
 
Sandalové drevo neustále rozširuje sladkú vôňu vo všetkých smeroch. Nielen tí ktorí tento produkt vyskúšajú ale aj ľudia v našom okolí, budú mať osoh z jeho okúzľujúcej vône. Je charakteristické emanáciou svojej sladkej vône. Je k dispozícii každému, kto dbá o svoje telo.

Zelený čaj dodá silu, v ktorúkoľvek dennú hodinu, osvieži telo i dušu. Možné ochranné mechanizmy čaju nie sú jasné, hoci niekoľko laboratórnych štúdií sa ich pokúša objasniť. Je napríklad dokázané že brzdí replikáciu DNA v leukemických bunkách, čo vedie k ich zániku. Navyše zelený čaj má potenciálny protirakovinový a antioxidačný účinok. Ďalšie štúdie ukazujú, že zelený čaj má tiež protizápalové, protitrombotické, cholesterol znižujúce, protivirózne a protibakteriálne účinky.

 
ESP – Green tea & Sandalowood shower gel
Kúpeľný a telový gél - zelený čaj a santalové drevo
 
ESP ľahká hydratačná emulzia s obsahom zeleného čaju, santalu, Aloe Vera a vitamínov A a E vhodná na sprchovanie i do kúpeľa. Naplní vašu kúpeľňu sviežou vôňou zeleného čaju. Vynikajúco čistí a hydratuje telo, dodáva pokožke dostatočnú hydratáciu. Pôsobí relaxačne a upokojujúco.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
ESP – Green tea & Sandalowood body lotion
Telový krém - zelený čaj a santalové drevo
 
ESP ľahká hydratačná emulzia s výťažkom zeleného čaju, Aloe Vera a vitamínov A a E, obnovuje rovnováhu pleti, dodáva energiu a hydratuje. Zabraňuje vysúšaniu pokožky, upokojuje citlivú pleť.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
 
   
Domov Mapa webu Email Domov