ESP - Sweet violets
ESP - Moon shadow
ESP - Vanilla Bean
ESP - Green tea & Sandalowood
ESP - Lavender & chamomile
ESP - Jasmine & rose
ESP - Cool Peppermint
 
 
ESP - Lavender & chamomile
 
Na farmaceutické účely sa zbierajú kvety levandule od polovice júna až do augusta. Na vonkajšie použitie sa pridáva do kúpeľa ako antireumatikum, tiež na upokojenie, proti únave a depresii. Inhalácie urýchľujú liečenie katarov priedušiek, chrípky, angíny a bronchitídy. Pomáha aj pri celulitíde (stvrdnutí kože podkožného väziva) a dokáže zabezpečiť pokojný spánok.

Harmančekom a nechtíkom lekárskym zjemňuje pokožku. Všetky sú ideálne pre pokožku v zimnom období, kedy potrebuje telo zvýšenú starostlivosť. Glycerín nesmel chýbať v kozmetickej výbave našich prastarých mám, rovnako ako nechtík, rozmarín, harmanček. Glycerín je tuk, ktorý sa ľahko vstrebáva do pokožky a podľa potreby dopĺňa jej prirodzené mazivo, ktorému sa podobá svojím zložením. Práve glycerín tvorí hlavnú zložku týchto netradičných mydiel. Renesancia glycerínu a liečivých rastlín prichádza vhod súčasnej modernej žene, ktorej záleží na zdravej pokožke.

 
ESP – Lavender & chamomile shower gel
Kúpeľný a sprchový gél - levanduľa a harmanček
 
ESP ľahká hydratačná emulzia vhodná na sprchovanie i do kúpeľa s výťažkami z levandule a harmančeka pre zdravie a pokojnú myseľ. Obsahuje Aloe Vera a vitamíny A a E. Optimálne množstvo týchto prírodných zložiek vás príjemne naladia a uvolnia vaše telo i myseľ.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
ESP – Lavender & chamomile body lotion
Telový krém - levanduľa a harmanček
 
ESP ľahká hydratačná emulzia s rýchlou absorpciou. Levanduľa a harmanček obsiahnutý v tomto prípravku prinášajú zdravie a krásu vašej pleti. Optimálne množstvo prírodných zložiek Aloe Vera a vitamínov A a E dokonale hydratuje.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
 
   
Domov Mapa webu Email Domov