ESP - Sweet violets
ESP - Moon shadow
ESP - Vanilla Bean
ESP - Green tea & Sandalowood
ESP - Lavender & chamomile
ESP - Jasmine & rose
ESP - Cool Peppermint
 
 
ESP - Jasmine & rose
 
Čerstvé lupene ruže obsahujú prchavé a vonné látky z ruží, ktoré sú rozpustné vo vode. Pre svoje výrazné antibakteriálne účinky sa produkty z ruží nemusia stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami. Ruža sa používa ako excelentný hypoalergénny roztok s čistiacim a tonizujúcim účinkom na všetky typy pleti. Udržiava pH pokožky, stimuluje regeneračné procesy, má protizápalové účinky pri akné a nadmernom slnení. Zachováva hladkú a elastickú pokožku. Jej upokojujúce vlastnosti sú využiteľné aj pri očných kúpeľoch na "unavené oči" a ochabnuté viečka. Je vhodná i na kozmetickú masáž pleti.
 
ESP – Jasmine & rose bath & body
Kúpeľný a sprchový gél - jazmín a ruža
 
ESP ľahká hydratačná emulzia vhodná na sprchovanie i do kúpeľa s obsahom extraktu z jazmínu a ruže dodáva pokožke vláčnosť a jemnosť. Aloe Vera a vitamíny A a E napomáhajú obnovovať fyziologickú rovnováhu pleti a rozžiarujú ju. Je dokonalou aromaterapiou pre telo i myseľ.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
ESP – Jasmine & rose body lotion
Telový krém - jazmín a ruža
 
ESP ľahká hydratačná emulzia s rýchlou absorpciou. Jazmín a ruža obsiahnutý v tomto prípravku prinášajú zdravie a krásu vašej pleti. Optimálne množstvo prírodných zložiek Aloe Vera a vitamínov A a E dokonale hydratuje.
* kliknite na obrázok pre väčší náhľad
 
 
   
Domov Mapa webu Email Domov