IZ farebný krém na vlasy
IZ professional line
Alexander Sokolov
 
Permanentné vlasové farby
 
 
 
FARVITAL - CARASA LABORATORIES
IAN ZACHARY
 
 
Spoločnosť FARVITAL – CARASA bola založená v roku 1930 ako priekopník v odvetví výroby farebného krému na vlasy. Už od začiatku podnikania bola spoločnosť známa výrobou kvalitných produktov.

FARVITAL – CARASA uviedla na trh svoju prvú semi-permanentnú farbu už v roku 1930. Následne sa k nej v roku 1953 pridala farba trvalá. Počas týchto rokov tvorila veda a výskum neoddeliteľnú súčasť vývoja farebného krému. V posledných rokoch FARVITAL – CARASA svoje úsilie v oblasti výskumu ešte posilnil vytvorením špecializovaného oddelenia pre vývoj a výskum vlasovej kozmetiky.

Spoločnosť v súčasnosti vyváža farby na vlasy do viac ako 20-tich krajín. Je riadená mladým tímom odborníkov tak, aby si zachovala svoju tradíciu a dôveru a zároveň bola pripravená čeliť novým víziám trhu.

FARVITAL – CARASA ponúka široký sortiment výrobkov v rámci kozmetického priemyslu od farieb na vlasy až po krémy na tvár, ošetrujúce šampóny atď. Naše značky môžete nájsť samozrejme u nás v Španielsku ako i v zahraničí. Krajiny ako Francúzsko, Portugalsko, Kanada, Peru, Brazília alebo Maroko sú s našimi produktmi už dobre oboznámené a poznajú ich kvalitu. Taktiež vyrábame produkty pre tzv.

„private label“ pre krajiny ako sú USA, Turecko, Alžírsko, Saudská Arábia atď.

Skúsenosti, ktoré sme počas svojej existencie získali či už z domáceho alebo zahraničného trhu, využívame pri vývoze nášho „know-how“ do rozličných krajín. Poskytujeme technickú podporu pre rôzne stupne výroby (príprava, plnenie, zaobchádzanie atď.), ako aj rady pri zriaďovaní výroby a výbere vhodného príslušenstva.
 
 
   
Domov Mapa webu Email Domov